Menu Zavřeno

Mobilní zařízení pro prostory s nebezpečím výbuchu

Mobilní zařízení Ex

Zařízení německého výrobce i.safe MOBILE navržená k provozu v prostorách s nebezpečím výbuchu umožňují bezpečnou výměnu informací ve speciálních podmínkách použití. Naše extra odolné mobilní telefony, smartphony, tablety a multifunkční zařízení zajišťují bezpečnost jak v prostorách s nebezpečím výbuchu, tak i v oblastech zvlášť vystavených vnějším podmínkám.

Všechna zařízení splňují přísné požadavky norem ATEX a IECEx, což potvrzují certifikáty umožňující použití zařízení v Ex zónách. Našim klientům nabízíme přístroje v provedení IP 68, nejvyšší stupeň krytí používaný pro označení třídy odolnosti elektrických zařízení, díky čemuž jsou zařízení odolná proti prachu a vodě. Další výhodou nabízených zařízení je splnění vojenské normy MIL-STD 810G, která zaručuje extrémní odolnost všech zařízení. Odolnost proti vysokým teplotám umožňuje spolehlivý provoz i v extrémních podmínkách použití.

Vysoce kvalitní mobilní telefony, smartphony, tablety nebo multifunkční zařízení v provedení Ex jsou dostupné pro prostory zařazené do zón 1/21 a 2/22. Pro těžební průmysl nabízíme zařízení v provedení I M1. Vybraná zařízení jsou k dispozici také v průmyslovém provedení pro provoz v extrémně náročných podmínkách použití.

Všechna zařízení i.safe MOBILE fungují na základě operačního systému Android™, navíc jsou vybavena standardními řešeními, jako jsou Bluetooth a Wi-Fi, a nabízejí širokou škálu doplňkových funkcí. Patří k nim např. individuálně přiřaditelná tlačítka, SOS tlačítko (příprava pro Push-to-Talk a ochranu Loneworker Protection (LWP)), zesílené reproduktory, NFC nebo displeje, které lze ovládat v rukavicích.

Zařízení pro zónu 1/21

Zařízení pro prostory s vysokým rizikem výbuchu a/nebo s vysokou přítomností hořlavého prachu

Zařízení pro zónu 2/22

Zařízení pro prostory s vysokým rizikem výbuchu a/nebo s vysokou přítomností hořlavého prachu

Zařízení v nevýbušném provedení

Zařízení pro prostory s vysokým rizikem výbuchu metanu / nebo s vysokou přítomností hořlavého prachu

Zařízení v průmyslovém provedení

Zařízení do prostor, kde nehrozí nebezpečí výbuchu