Menu Zavřeno

Zubová Čerpadla - Maag Pumps

Nejvyšší životnost a trvanlivost

Kyseliny, zásady, rozpouštědla a další žíraviny v každé možné formě jsou součástí každodenního života v chemickém průmyslu. Zubová čerpadla Maag rozvíjejí svůj potenciál právě v tomto prostředí.

Nízký vstupní tlak a vysoké viskozity

Kyseliny, zásady, rozpouštědla a další žíraviny v každé možné formě jsou součástí každodenního života v chemickém průmyslu. Zubová čerpadla Maag rozvíjejí svůj plný potenciál právě v tomto prostředí.

Nejvyšší spolehlivost

Neustále pracující zařízení vyžaduje spolehlivé komponenty. Mazací oleje nebo zpracovatelská zařízení potřebují čerpadlo, které pracuje spolehlivě. Maag rozvíjí svůj plný potenciál právě v tomto prostředí.

Nejvyšší životnost

Chemická a průmyslová zařízení jsou náročná. Vysoké provozní tlaky, vysoké teploty a lepící média jsou v těchto prostředích samozřejmostí. Zubová čerpadla Maag rozvíjejí svůj potenciál právě v tomto prostředí.

CINOX® THERMINOX® GEAR PUMPS


Zubová čerpadla cinox® / therminox ® jsou odolná vůči korozi a ohřevu s dopravními zařízeními z nerezové oceli, které splňuje přísné požadavky na kvalitu dnešního chemického průmyslu.


CINOX® - V AND THERMINOX® - V GEAR PUMPS


cinox® V / therminox® – jsou průtoková čerpadla. Jsou určeny pro vysoce viskózní kapaliny, které jsou jemně extrahovány z reaktorů a odplyňovacích zařízení, i když je vstupní tlak nízký, což zajišťuje optimální plnící vlastnosti a krátkou dobou zdržení. Tato nová řada čerpadel kombinuje vynikající průtokové charakteristiky polymerních čerpadel s náročnými podmínkami chemického průmyslu.


HYDROLUB® GEAR PUMPS


Čerpadla hydrolub® jsou vysoce spolehlivá litinová zařízení pro dopravu media, která splňují přísné požadavky na kvalitu dnešních instalací průmyslových technologii.


REFINEX® REFITHERM® GEAR PUMPS


Zubová čerpadla refinex® / refitherm ® jsou robustní, tepelně odolná dopravní zařízení z nereznoucí oceli, která splňuje přísné požadavky na kvalitu dnešního chemického průmyslu.


EXTREX® GEAR PUMP


Zubová čerpadla pro lisování termoplastických materiálů. K dispozici jsou tři varianty: extrex® GP pro mírný tlak, extrex® HP pro vysoký tlak a extrex® HV, pro lisování média o 25% vyšší výkon, když je požadována nízká rychlost lisování.

Maag Pump


Dobré společnosti vyvíjejí nadčasové produkty s dlouhou životností – Maag Pump je toho vynikajícím příkladem. První zubové čerpadlo bylo vyrobeno v roce 1928. Společnost představuje příkladnou Švýcarskou kvalitu produktu. Tak jak jsou všeobecně známe svou kvalitou Švýcarské hodinky, tak i zde je aplikován důraz na Švýcarskou kvalitu produktu v tomto průmyslu. Společnost Maag Pump, byla založena roku 1955 Maxem Maagem, což byl vynikající švýcarský inženýr a konstruktér (honosil se titulem doctor honoris causa). Společnost byla založena v Zurrichu a nyní sídlí v Oberglattu (Švýcarsko). Roku 2010 prošla společnost Maag Pump fúzí se společností Automatic Plastics Machinery, což vedlo k vedoucím postavením na světovém strojním trhu. Valwo s.r.o. je oficiálním zástupcem Maag Pump v České republice. Zajišťujeme komplexní servis včetně technické podpory, dopravy, montáže a údržby zakoupené jednotky.